SNS FOODS

Satisfaction Never Stops

 

  • English
  • Polski
WołowinaProdukty spożywczeSłodyczeMrożone warzywaZwierzęta hodowlane
Mięso wołowe najwyższej klasy.
Produkty spożywcze: mięso, ryby i owoce morza, warzywa i owoce, nabiał i inne.
W naszej ofercie nie brakuje również słodyczy.
Mrożone warzywa.
Nasze mięso pochodzi z najlepszych farm, zarówno polskich jak i zagranicznych, co gwarantuje najwyższą jakość mięsa.

SNS FOODS – Just buy or sell - we will do the rest


Misją SNS Foods jest satysfakcja naszych Klientów. Dbamy o to, aby każda osoba współpracująca z naszą Firmą, odczuwała satysfakcję z dobrej obsługi w każdym zakresie współpracy.

Kupującym chcemy dostarczać produkty i rozwiązania, które zaspokoją potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. W tym celu staramy się poznać ich oczekiwania odnośnie: specyfikacji, pakowania, uwarunkowań kulturowych, certyfikatów jakościowych oraz innych wymaganych dokumentów.

Dostawcom pomagamy maksymalizować Ich przychody  doradzając przy przygotowaniu towaru.  Sprawdzamy wiarygodność oraz kondycję finansową nabywców aby nie narażać naszych Klientów na ryzyko utraty płynności.

Wychodzimy z założenia, że handel zagraniczny to nie tylko odpłatna wymiana towarów i usług ale ogromna, często skomplikowana wiedza na którą składają się: logistyka międzynarodowa, zagadnienia prawne, zagadnienia finansowe, sprzedaż i marketing międzynarodowy oraz kontrola ryzyka w eksporcie. Współpracującym z nami Klientom pozwalamy zajmować się głównym profilem Ich działalności, resztę robimy My.

Rozumiemy, aby stawać się coraz lepszą Firmą niezbędne są zmiany. Dlatego chętnie sięgamy po nowe pomysły. Obecnie rozwijamy projekt wysyłki towarów do Chin. W zakładce CHINY znajduje się więcej informacji.

Aktualności


W tym momencie nie ma dostępnych aktualności.

SNS w liczbach


  • Istniejemy od 2000 r.
  • Działamy w ponad 38 krajach

Działamy globalnie


SNS FOODS na świecie